Tek Yön
Gidiş - Dönüş
1 Yolcu
Yetişkin
1
18+ yaş
Çocuk
0
2-12 yaş
Bebek
0
0-2 yaş
Yaşlı
0
65+ yaş
Öğrenci
0
13-24 yaş
Kapat

Anadolu Jet Hava Yolları Hakkında

Türk Hava Yolları'nın farklı bir ticari markası olarak 23 Nisan 2008 yılında hizmet vermeye başlayan Anadolu Jet havayollarının kuruluş amacı daha geniş halk kitlerinin de hava ulaşımından yararlanmalarını sağlamaktır. Kurulduğu günden bugüne kadar çok sayıda kişinin uçuş hizmeti alarak farklı noktalara uçmalarını sağlanan havayolu şirketi özellikle Ankara hatlarındaki yolcu sayısını büyük oranda arttırmıştır. Genel olarak bakıldığında ise doluluk oranlarına olumlu bir şekilde etki eden Anadolu Jet kuruluş amacına ulaşmış ve milyonlarca kişinin uçuş hizmeti almasını sağlamıştır. Hızlı ve zamanında uçuş politikasını benimseyen havayolu şirketi yolcularının tüm Anadolu'ya oldukça ekonomik ücretlerle gitmelerini sağlamaktadır. Öyle ki, havayolu şirketinin sloganı ise "Uçmayan Kalmasın" dır. Ülkenin önemli havayolu şirketlerinden bir tanesi olan Anadolu Jet ayrıcalıklarından yararlanarak seyahatlerini gerçekleştiren yolcuların sayısı her geçen gün artmakta ve milyonlarca kişi havayolu şirketinin sürekli olarak düzenlediği uçuş seferleri sayesinde istedikleri noktalara rahatlıkla uçabilmektedir. Kurulduğu ilk anlarda sadece beş uçakla operasyonlarına başlayan havayolu şirketi ilk yılında filosundaki uçak sayısını sekize, yaklaşık iki yıl sonra on altıya, 2010 yılında ise otuz ikiye çıkarmıştır. O günden bugüne kadar otuz iki uçakla hizmet veren Anadolu Jet havayolu şirketini tercih eden yolcu sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Toplamda 32 adet uçağa sahip olan Anadolu Jet her gün düzenli olarak elliye yakın noktaya uçuş seferleri düzenlemektedir. Ülkenin farklı şehirlerinden hem yurtiçine hem de yurtdışına uçuş gerçekleştiren havayolu şirketinin uçak filosundaki uçakların modelleri ise Boeing B737- 800, Boeing B737 - 700, Embraer 190 ve Embraer 195 dir. Havayolu şirketinin uçak sayısı en fazla olan uçak modeli ise Boeing B737 - 800 modelidir.

Anadolu Jet Havayolu Şirketinin Yolcuları İçin Verdiği Hizmetler

Türkiye'nin Türk Havayolları ile birlikte en önemli havayolu şirketlerinden bir tanesi olan Anadolu Jet, yolcularının kaliteli uçuş hizmetini ekonomik fiyatlarla almasını sağlamaktadır. Özellikle belirli zamanlarda yapılan kampanya ve promosyonlar sonucunda yurtiçinde çok ekonomik fiyatlarla uçuş hizmeti verilmektedir. Havayolu yolculukları için Anadolu Jet havayolu şirketini tercih eden yolcular biletlerini uçuş tarihlerinden daha önce aldıkları zaman daha ekonomik fiyatlarla uçuş hizmeti alabilmektedir. Havayolu şirketinin yolcuları için verdikleri hizmetlerden bir tanesi de online olarak yapılan işlemlerdir. Firmanın internet sitesi sayesinde birçok işlem oldukça kısa bir sürede gerçekleştirilebiliyor. Uçak yolculukları için oldukça önemli olan bilet rezervasyonları sitenin ana sayfasında yer alan online rezervasyon alanından rahatlıkla yapılabiliyor.  Nereden nereye gidileceği ve uçuş tarihi belirtilerek kısa sürede uçak rezervasyonları gerçekleştiriliyor. Ayrıca uçuş saatinden önce yapılması gereken check- in işlemleri için de havayolu şirketinin internet sitesinden yararlanılabiliyor. Bunun dışında otel ve araç rezervasyonları gibi önemli hizmetler için de firmanın internet sitesi kullanılabiliyor ve pek çok işlem birkaç adımda rahatlıkla yapılabiliyor.

Yolcularına farklı sınıflarda yolculuk yapma şansı veren Anadolu Jet, uçuş sırasında yolcularına verdiği hizmetlerle de yolcularının aldıkları hizmetten memnun kalmaları için elinden geleni gerçekleştirmektedir. Firmanın yolcuları için verdiği en önemli hizmetlerden bir tanesi de evden havaalanına transfer hizmetidir.  Son zamanlarda yapılan kampanyayla birlikte her gün çok sayıda kişinin havayolunu tercih ederek ulaşım sağladığı İstanbul ve Ankara'da yolcular evlerinden havaalanına 14.90 TL gibi çok uygun ücretlerle gidebilmekte ve özel araçla yolculuk yapılabilmektedir. Anadolu Jet havayolu şirketinin başlatmış olduğu bu kampanya, 2016 yılının Mayıs ayı sonuna kadar devam edecektir.

Diğer Hava Yolları

Havayolları kampanya ve fırsatlarından ilk siz haberdar olun. UcakBileti.web.tr'den en uygun uçak bileti duyuruları hakkında mail almak istiyorum:
  • İstanbul
  •  - 
  • Ankara
  •  - 
  • İzmir
  •  - 
  • Adana
  •  - 
  • Antalya
  • Copyright 2016 uçak bileti